O nas

31 maja 2016

TYLUŚ Transport z siedzibą w miejscowości Buczek, 40 km od Łodzi, jest dynamicznie rozwijająca się firmą w zakresie międzynarodowego transportu kontenerów morskich, istniejącą na rynku od prawie 30 lat. W 1990 roku Mariusz Tyluś zapoczątkował swoją działalność, jako kierowca pierwszego zestawu.

Będąc nowoczesną firmą, działamy według wymogów współczesnego rynku.

Aktualnie dysponujemy nowoczesną i technologicznie zaawansowaną flotą 40 zestawów, wyposażoną w Gensety oraz Telematykę – Transics, zapewniającą szybką wymianę informacji pomiędzy kierowcami i dyspozytorami w bazie. W efekcie zaowocowało to zwiększeniem bezpieczeństwa na drodze, większą wydajnością kierowców i pojazdów oraz ograniczeniem negatywnego wpływu na środowisko. Działania na rzecz ekologii są kluczowym elementem strategii firmy. Szczególnie dbamy o normy i przepisy dotyczące emisji spalin i zanieczyszczeń powietrza, dlatego sukcesywnie wymieniamy naszą flotę samochodową. Obecnie wszystkie pojazdy spełniają normy spalin Euro6 i EEV.

Specjalizujemy się w transporcie kontenerów morskich wszystkich typów, a od 2011 roku również kontenerów typu Reefer – z aktywną kontrolą temperatury przewożonych towarów. Oferujemy nie tylko przewozy standardowych ładunków, ale również podejmujemy się transportu specjalistycznego, w tym materiałów niebezpiecznych w konwencji ADR.

Profesjonalizm i doświadczenie są nie tylko naszą filozofią, ale również kluczem do naszego sukcesu.

Naszym atutem jest wieloletnia działalność na rynku, dzięki której mamy wiedzę i doświadczenie, co w efekcie przekłada się na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zatrudniamy  wykwalifikowaną i kompetentną kadrę spedytorów, posługującą się językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim, oraz kierowców z wieloletnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym.

IMG-20160906-WA0002